Sklejka dekoracyjna

Grupa produktów pod wspólną nazwą „Sklejki dekoracyjne” została stworzona z myślą o wszystkich, którzy kochają drewno w nowoczesnym wydaniu; stolarzach, architektach, projektantach.

Oferujemy do sprzedaży sklejki dekoracyjne fińskich producentów, które są uważane za najlepsze na świecie. Sprawdzają się one doskonale w seryjnej produkcji mebli jak i indywidualnych realizacjach  zabudów, okładzin ściennych itp. Sklejki te mają w sobie wszystko to co cenimy w tym materiale i co kojarzy nam się ze skandynawskim wzornictwem: piękno, trwałość, oryginalność, funkcjonalność. Jeśli cenisz te cechy na równi z nami, nasze sklejki są idealne dla Twoich potrzeb.

Oferowane przez nas sklejki dla Państwa wygody podzieliliśmy na 2 grupy: sklejki lakierowane z powłoką melaminową oraz sklejki pokrywane laminatami.

Sklejki lakierowane z powłoką melaminową

Sklejki klejone klejem wodoodpornym, powierzchnia lakierowana farbą wodną a następnie pokrywana przeźroczystą melaminą. Dzięki temu w pełni widoczna jest struktura drewna oraz kolor, natomiast powierzchnia jest gładka, półmatowa, doskonale chroniona przed wilgocią i łatwa w czyszczeniu.

Na indywidualne zamówienie dostępne wszystkie kolory z palety RAL.

Sklejki z laminatem

Sklejki klejone klejem wodoodpornym, powierzchnia pokrywana różnego rodzaju filmami. W standardzie dostępne: laminaty CPL – półmatowe dostępne w kolorze bialym i czarnym, film ABS – biały na wysoki połysk; film melaminowy - biały, gładki, matowy; film fenolowy modyfikowany – powierzchnia antypoślizgowa, szara lub brązowa.